Gergi Tavan Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Gergi Tavan Sisteminin Faydaları Nelerdir?

Gergi tavan sisteminin faydaları:

Eviniz, ofisiniz veya mağazanızda uygulanmış olan geleneksel klasik alçıpan veya diğer asma tavan uygulamalarından sıkıldınız mı? Modern, görsel ve size özel bir uygulama mı istiyorsunuz? O halde geriye bir tek seçenek kalıyor; Gergi Tavan.

Uygulamada son derece kolay, pratik, hızlı ve sorunsuz bir sistemdir. Montaj esnasında herhangi bir kirliliğe yol açmaz, mekanı bir inşaat alanına dönüştürmeniz gerekmez. Çalışma yapılırken ve uygulama esnasında eşyaları taşımaya gerek yoktur. Ürünün esnekliği ölçülendirmede de çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

Özgün, modern ve estetiktir. Yıpranmış, tahrip olmuş tavanlarınızı estetik ve modern bir görünüme kavuşturur. Esnekliği sayesinde yatay, dikey, eğimli, düz, kemerli  tüm yüzeylere uygulanabilir. Sıva hatalarına ve görünümü bozan boya dalgalanmalarına son. Arzu ettiğiniz takdirde dijital baskı sayesinde tavanlarınız istediğiniz resim ve desenlerle kaplanabilir. Unutmayın her şey sizin hayal gücünüzle sınırlı.

Son derece ekonomiktir. İmalat, montaj ve dekorasyon işlemi bir gün içinde biter.  Maliyeti ise geleneksel tavanlarla hemen hemen aynıdır.

Teknik olarak ise; çok güvenilir, uzun süre dayanıklıdır. Çarpmalara dayanıklı, suya dayanıklı, neme dayanıklıdır. Tüm yapılarda uygulanabilmektedir.Oda sıcaklığında kurulumu yapılabilir. Dekoratif olan kornişler arasına da kurulabilmektedir.

Işıklandırma, havalandırma, telefon, alarm gibi sistemler ilave edilebilmektedir.

Herhangi bir bakıma gerek yoktur. Özel temizlik ürünleriyle temizlenir. 

KATALOG

USC-gergi-tavan-katalog
dis_ticaret_logo_turkey

Çamlık Mah. İkbal Cad. Mercimek Sok. Kardelen Apt. No:33B/2    Ümraniye/İstanbul 

Tel: 0-216-5403488(pbx) Fax: 0-216-5403499                      turkey@itemimpex.com