Süpermarketler de Gergi Tavan Uygulaması

Gergi Tavan Sistemlerinin Süpermarketlerde Uygulanması

 

Pürüzsüz ve dokusuz yüzeyi nedeniyle son derece hijyenik olan gergi tavan sistemleri süpermarket ve alışveriş merkezi uygulamaları için son derece iyi bir çözümdür.

Tasarım konusunda son derece sınırsız imkanlar sağlayarak çok geniş alanlar tek parça halinde uygulanabilen monolitik yapısı sayesinde tüm dünyada alışveriş merkezleri ve süpermarketlerde en sık kullanılan ürün gergi tavan sistemleridir. Tek parça uygulama sınırlarını aşan noktalarda yarı gizli eklemelerle ancak çok dikkatli bakıldığında birleşim noktalarının görülebileceği sonsuz büyüklükte uygulama alanı sunar.

 

gergi_tavan_supermarket


Yenilenme ve bakım gerektirmeyen gergi tavan sistemleri bakım ve yenileme maliyetlerinizi ve zaman kaybınızı sonlandırır.

Akustik yapısı sayesinde gürültü ve sesi bloke ederek sakin ve huzurlu bir ambiyans oluşturur. Yangına dayanıklı alev almaz bu ürünler eridiğinde toksik gazlar salgılamaz.

Tavanlarda bulunan havalandırma, klima, su, elektrik, yangın, güvenli tesisatlarını gizlerken aynı zamanda arkasında kullanılacak çok basit ve ucuz floresan lambalar sayesinde zengin bir ışıklandırma çözümü sunarak aydınlatma maliyetlerinizi minimize eder.

 

gergi_tavan_supermarket_avm1


Deprem ve sarsıntılarda metrekare başına 200 gr dan daha az olan ağırlığıyla binaya ekstra yük getirmez. Diğer tavan malzemelerinin sebep olabileceği olumsuzlukların hiç birisi gergi tavan ürünlerinde yoktur.

Baskıya uygun yapısı sayesinde tavanlarda logo, slogan vb gibi görsel ticari uygulamalara izin verir.

Yaratıcı bir tasarımı uygulamanıza imkan sağlarken aynı zamanda da yukarıda saydığımız avantajları size sunabilen yegane ürün gergi tavan sistemleridir.

 

gergi_tavan_supermarket_avm2

 

 

gergi_tavan_supermarket_avm5

gergi_tavan_supermarket_avm6

gergi_tavan_supermarket_avm7

gergi_tavan_supermarket_avm8

KATALOG

USC-gergi-tavan-katalog
dis_ticaret_logo_turkey

Çamlık Mah. İkbal Cad. Mercimek Sok. Kardelen Apt. No:33B/2    Ümraniye/İstanbul 

Tel: 0-216-5403488(pbx) Fax: 0-216-5403499                      turkey@itemimpex.com