Sinema Tiyatro Kongre Salonu Gergi Tavan Uygulamaları

Gergi Tavan Ürünlerinin Sinema, Tiyatro, Kongre ve Sergi Salonu Gibi Büyük Alanlarda Uygulanması

 

Mimarlar için geniş alanlarda yaratıcı bir tavan tasarımı yapmak en zorlanılan konulardan bir tanesi olmuştur. Alış veriş merkezleri, büyük kapalı alanlar, kongre ve sergi salonları gibi mekanların özgün tavan tasarımları ile inşa edilmesi genellikle çok pahalı veya zahmetlidir. Genellikle hayal edilen pek çok tasarım, uygulama zorlukları, aşırı ağırlık, veya tehlikeler nedeniyle hayata geçirilemez.

Bir diğer zorluk ise akustik ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Gergi tavan ürünleri yapıları itibariyle, yüzeyle oluşturacağı membran katman akustik ihtiyaçlarının karşılanmasında son derece etkili bir çözüm olmaktadır. 

 

kubbe_gergi_tavan kubbesel_gergi_tavan

 

Gergi tavan sistemleri sürekli geometrik veya 3 boyutlu detaylarla tavanların parçalar halinde belirli bir bütünlüğe ulaşan tasarımlarına ucuz zahmetsiz ve esnek çözümler sunar. Her türlü çerçeve üzerine gerilebilir, 3 boyutlu, kubbe, dalga, kavis, zig zag, kolaj vb gibi uygulamaları tavanların istediğiniz noktalarında kullanma imkanı sunarak arzu ettiğiniz vurguyu yaratır. Gergi tavan sistemleri kullanarak parçalardan bütüne ulaşan yaratıcı tavan tasarımları yapabilir serbest çalışmalarla mekanı zenginleştirebilirsiniz.

 

hall_of_a_cinema_05

 KATALOG

USC-gergi-tavan-katalog
dis_ticaret_logo_turkey

Çamlık Mah. İkbal Cad. Mercimek Sok. Kardelen Apt. No:33B/2    Ümraniye/İstanbul 

Tel: 0-216-5403488(pbx) Fax: 0-216-5403499                      turkey@itemimpex.com