Mağaza ve Showroom

Mağaza ve Showroom'larda Gergi Tavan Kullanımı

 

Şeffaf ve renkli gergi tavanlar 3 boyutlu şekiller oluşturulabilmesine olanak sağlayan yapısı sayesinde ticari uygulamalarınız içinde muazzam bir potansiyel sunmaktadır. Yaklaşık 300 değişik doku, renk ve yüzeydeki ürünün farklı varyasyonlarla kullanılması sayesinde istisnai tasarımlar üretebilirsiniz.

 

 

Yansıtmalı ürünler sayesinde tavanlarınızda ayna efektleri oluşturabilir, mat ve saten ürünlerimizle geleneksel tavan görünümlerinde kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 

pvc-gergi-tavan-barrisol


Transparan ürünlerimiz her türlü yapay ışık kaynağıyla birlikte kullanılarak aydınlatma efektleri oluşturur. Perforeli ve delikli modeller hem hava akışına yardımcı olurken hem de yankı ve gürültüyü absorbe ederek muhteşem bir akustik etki yaratır.

 

gergi_tavan_magaza_3


Farklı tasarımlar sayesinde istediğiniz ürün ve alanları vurgulayabilir, dilediğinizde ürünlerinizdeki istenmeyen ışık yansımalarını yok ederken, dilediğinizde istediğiniz ürünleri yansımalarla ışıltılı bir görselliğe kavuşturabilirsiniz. 

 

gergi_tavan 12


Tasarım konusunda neredeyse sınırsız imkanlar sağlayan gergi tavan ürünleri 100 metrekare’nin üzerindeki alanlara bile tek parça olarak uygulanabilmektedir.

 

pvc-gergi-tavan-barrisol


Bütün diğer tavan uygulamaları ile mukayese edildiğinde bakım gerektirmeden 20 yıl garanti sunan, hızlı ve temiz bir şekilde uygulanan, gergi tavan sistemleri size sağladığı esneklikler, hijyenik ve akustik yapısı ve aydınlatma çözümleri sayesinde yatırım maliyetlerinizi minimize etmektedir.

 

pvc-gergi-tavan-barrisol-magaza

KATALOG

USC-gergi-tavan-katalog
dis_ticaret_logo_turkey

Çamlık Mah. İkbal Cad. Mercimek Sok. Kardelen Apt. No:33B/2    Ümraniye/İstanbul 

Tel: 0-216-5403488(pbx) Fax: 0-216-5403499                      turkey@itemimpex.com