Gergi Tavan Sistemleri Sayfasi

  

USC PVC Gergi tavan sistemi, Amerikan patentli yüksek teknoloji ile üretilen yangına dayanıklı, akustik ve dekoratif bir yapı elemanıdır.

Özellikle iç mekanlarda modern mimarinin gerekliliklerine uygun olarak benzersiz ve esnek aydınlatma imkanları sunmaktadır. Transparan uygulamalar difüze gün ışığı etkisiyle mekanların aydınlatılmasında fark yaratmaktadır. Üstelik esnek yapısı nedeniyle her türlü armatür ve aydınlatma elemanının kullanılmasına da uygundur.

4m genişlik ve 100m uzunluğa kadar tek parça halinde uygulanabilen gergi tavanlar daha büyük alanlarda ekleme yapılarak sınırsız büyüklükteki alanlara uygulanabilir.

Saten, lake, mat, transparan(aydınlatmalı), süet, metalik ve delikli dokularıyla artık tavanlarınızı dekore ederken sizi sınırlayan tek şey hayal gücünüz.

Neme dayanıklı, anti bakteriyel yapısı sayesinde 20 yıldan daha fazla bir süre tavanlarınızda en sağlıklı ve hijyenik çözüm olarak ilk günkü görselliğini koruyacaktır.

Tüm güvenlik ve Çevre standartlarına tam uyumlu olan ürünümüz TS EN 14716:2004 PVC gergi tavanlar standardına göre CE Belgeli B sınıfı yanmazlık sertifikasıyla üretilmektedir.

Esnek yapısı ve montaj kolaylığı sayesinde tüm mekanlara herhangi bir kirlilik yada dağınıklık yaratmadan son derece hızlı bir şekilde uygulanabilir. Uygulama yapılan yüzeyin altında elektrik tesisatı, klima tesisatı, su tesisatı v.b. gibi tüm yapısal gerekliliklere izin verir.

 

Niçin Gergi Tavan Sistemi?
Eğer tavanlarınız hasarlı, çatlak yada lekeliyse bunları gergi tavan sayesinde rahatlıkla gizleyebilirsiniz.Bu sistem sayesinde alçı panoya yada duvar boyasına hiç gerek yoktur.Mobilya taşıma derdi olmadan bir gün gibi kısa bir süre içerisinde tavanlarınıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.Dümdüz, pürüzsüz, tertemiz suya dayanıklı çok güzel bir tavanınız olacak. Evinizin tüm odalarına rahatlıkla uygulanabilir.Mutfağınızda, banyonuzda, holünüzde, salonunuzda, yatak odanızda yepyeni bir görünüm elde edeceksiniz.

Faydaları:
Son derece hızlı pratik ve sorunsuz bir sistemdir. Montaj esnasında herhangi bir kirliliğe yol açmaz. Uygulama yapılırken eşyaları taşımaya gerek yoktur. Esnekliği sayesinde ölçülendirmede de çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

Modern ve estetiktir. Yıpranmış, tahrip olmuş tavanlarınızı estetik ve modern gösterir. Yatay, dikey, kavisli, düz, kemerli  tüm yüzeylere uygulanabilir. Tüm sıva hatalarını gizler. Dilediğiniz takdirde dijital baskı sayesinde tavanlarınız istediğiniz resim ve desenlerle kaplanabilir.

Son derece ekonomiktir. İmalat, montaj ve dekorasyon işlemi bir gün içinde biter.  Maliyeti ise geleneksel tavanlarla hemen hemen aynıdır.

Teknik olarak ise; çok güvenilir, uzun süre dayanıklıdır. Çarpmalara dayanıklı, suya dayanıklı, neme dayanıklıdır Tüm yapılarda uygulanabilmektedir.Oda sıcaklığında kurulumu yapılabilir. Dekoratif olan kornişler arasına da kurulabilmektedir.

Işıklandırma, havalandırma, telefon, alarm gibi sistemler ilave edilebilmektedir.

Herhangi bir bakıma gerek yoktur. Özel temizlik ürünleriyle temizlenir. İsteğe göre akrilik boya ile boyanabilmektedir.

Uygulama Alanları:
Tüm yeni binalarda yada yenilenmek istenen binalarda uygulanabilir.Yani tüm yeni konutlarda, otellerde, cafelerde, restaurantlarda, okullarda, hastanelerde uygulanabilen bir sistemdir.

KATALOG

USC-gergi-tavan-katalog
dis_ticaret_logo_turkey

Çamlık Mah. İkbal Cad. Mercimek Sok. Kardelen Apt. No:33B/2    Ümraniye/İstanbul 

Tel: 0-216-5403488(pbx) Fax: 0-216-5403499                      turkey@itemimpex.com